ŻYCZENIA WIELKANOCNE

WESOŁEGO ALLELUJA!

Święta wielkanocne to największe i najradośniejsze święta chrześcijańskie. Św. Paweł podpowiada, że gdyby Chrystus nie zmartwychwstał, to próżna była by nasza wiara i próżny byłby nasz ziemski trud. To dzięki zmartwychwstaniu Jezusa wszystko co w naszym życiu dobre, piękne, szlachetne, naznaczone miłością będzie trwało wiecznie.

Kochani Parafianie!

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ!

Oto dziś przenika nas wielka radość płynąca od Zmartwychwstałego. Szczęśliwy dom, w którym rozbrzmiewa prawda wielkanocnego poranka. Niech Was rozpromieni radość wypływająca z tajemnicy paschalnej. Niech wypełni Wasze serca i Waszych najbliższych. Niech światło Chrystusa chwalebnie zmartwychwstałego rozproszy każdy mrok Waszej codzienności. Niech tegoroczna Wielkanoc będzie dla Was błogosławionym spotkaniem ze Zmartwychwstałym Panem; spotkaniem przeżywanym w mocnej wierze, pewnej nadziei i głębokiej miłości.

Niech blask Pustego Grobu naszego Pana nieustannie wam przypomina, że na grobie nic się nie kończy – przeciwnie – dopiero wszystko się zaczyna! Niech przywraca pogodę ducha i nadzieję, że w ostatecznym rozrachunku dobro zawsze zwycięży zło, prawda kłamstwo, a miłość nienawiść.

Błogosławionych świąt życzą księża posługujący w naszej parafii

 

Ks. Stanisław Furczoń oraz ks. Zenon Budka

Paweł Czerkowski

Galeria

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka Opatrzności Bożej w Cieszynie
ul. Krokusów 8, 43-400 Cieszyn

tel. 33 825 37 18
parafia@opatrznoscbozacieszyn.pl

Zdjęcie Kościoła