NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

W Drugą Niedzielę Wielkanocną mamy sposobność, by w sposób szczególny czcić w naszej parafii Miłosierdzie Boże. O 12:15 rozpoczęła się uroczysta suma odpustowa w kalembickim kościele. Z tej okazji odwiedził nas ks. Przemysław Łukowski, który również odprawił Mszę odpustową. W trakcie kazania kaznodzieja przypomniał, czym jest Miłosierdzie Boże. Zabierając nas w filozoficzno-teologiczną podróż opowiedział o tym, czym jest dobro i zło. W podsumowaniu kapłan poprosił wiernych naszej parafii, by tak samo odpuszczali swoim winowajcom, jak im odpuszcza Bóg Ojciec. Suma odpustowa została uświetniona przez zespół Aeternum oraz poczet sztandarowy pań w cieszyńskich strojach ludowych.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Paweł Czerkowski

Galeria

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka Opatrzności Bożej w Cieszynie
ul. Krokusów 8, 43-400 Cieszyn

tel. 33 825 37 18
parafia@opatrznoscbozacieszyn.pl

Zdjęcie Kościoła